• -20,00 zł
Gate - NanoAAB
search
  • Gate - NanoAAB
  • Gate - NanoAAB

Gate - NanoAAB

143,90 zł
123,90 zł Zniżka 20,00 zł
NanoAAB to najnowszy MOSFET z hamulcem III generacji. Zastosowanie najnowocześniejszych tranzystorów oraz mikroprocesora pozwoliło nam zbudować najmniejszy oraz najbardziej niezawodny MOSFET na rynku. Dzięki specjalnej powłoce jest on odporny na złe warunki atmosferyczne.
Ilość

NanoAAB to najnowszy MOSFET z hamulcem III generacji. Zastosowanie najnowocześniejszych tranzystorów oraz mikroprocesora pozwoliło nam zbudować najmniejszy oraz najbardziej niezawodny MOSFET na rynku. Dzięki specjalnej powłoce jest on odporny na złe warunki atmosferyczne. Wbudowane funkcje  
mosfet MOSFET Chcesz uzyskać większą szybkostrzelność karabinu oraz szybszą reakcję spustu? Planujesz tuning mocowy karabinu? MOSFET jest niezbędny! Kieruje on energię z akumulatora bezpośrednio do silnika omijając mechaniczne styki spustu. Uzyskasz dzięki temu większą szybkostrzelność karabinu oraz szybszą reakcję spustu, a styki będą zabezpieczone przed przepaleniem.
ab Aktywny hamulec Zależy Ci na realizmie? Chciałbyś zwiększyć żywotność gearboxa? Twój karabin ma tak dużą szybkostrzelność, że nie jesteś w stanie oddać pojedynczego strzału? Aktywny hamulec załatwi sprawę! W trybie SEMI hamulec nie pozwoli na naciągnięcie tłoka po strzale. Tłok zatrzyma się w przedniej pozycji, co eliminuje niepotrzebne naprężenia zwiększając żywotność gearboxa oraz jego części. Jest to bardzo ważne szczególnie przy tuningu mocowym AEG'a. Po zwolnieniu spustu karabin natychmiast przestanie strzelać. Uzyskasz dzięki temu większy realizm, a także nie będziesz tracił cennej amunicji.
fuse Elektroniczny bezpiecznik Nowy mosfet nigdy nie zawiedzie Cie na polu walki. Jest on całkowicie zabezpieczony przed przegrzaniem oraz zwarciem w instalacji elektrycznej.W przypadku zacięcia karabinu ochroni on silnik oraz akumulator przed uszkodzeniem.
ci Cyfrowy interfejs Zapewnia pełną kompatybilność z kostkami micro-switch. Jest on całkowicie odporny na drżenie styków. Zyskujsz większy ROF, szybszą reakcję spustu, a MOSFET jeszcze mniej się grzeje.
m3g MOSFET III Generacji Zastosowanie najnowocześniejszych tranzystorów oraz mikrokontrolera pozwoliło nam zbudować najmniejszy oraz najbardziej niezawodny MOSFET na rynku. GWARANTUJEMY że MOSFET może współpracować z najmocniejszymi replikami AEG. Jeżeli uda Ci się uszkodzić MOSFET zwracamy 100% kosztów lub wymieniamy go na nowy na nasz koszt.
    W komplecie:
  • Dodatkowy zestaw konektorów typu Deans-T
  • Pojedynczy przewód sygnałowy styków spustu
  • Podwójny przewód sygnałowy styków spustu
GATE
759B-62019
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.