Mosfet  PicoAAB  GATE
search
  • Mosfet  PicoAAB  GATE

Mosfet PicoAAB GATE

121,14 zł
PicoAAB to najmniejszy mosfet 3 generacji z Aktywnym Hamulcem. Jest on przystosowany do współpracy z akumulatorami LiPo 14.8V.
Ilość

PicoAAB to najmniejszy mosfet 3 generacji z Aktywnym Hamulcem. Jest on przystosowany do współpracy z akumulatorami LiPo 14.8V. Układ można zamontować w każdym AEG. Sam montaż jest bardzo prosty, a ingerencja w replikę ogranicza się jedynie do poprowadzenia jednego lub dwóch dodatkowych przewodów od styków. Wbudowane funkcje  
mosfet MOSFET Chcesz uzyskać większą szybkostrzelność karabinu oraz szybszą reakcję spustu? Planujesz tuning mocowy karabinu? MOSFET jest niezbędny! Kieruje on energię z akumulatora bezpośrednio do silnika omijając mechaniczne styki spustu. Uzyskasz dzięki temu większą szybkostrzelność karabinu oraz szybszą reakcję spustu, a styki będą zabezpieczone przed przepaleniem.
ab Aktywny hamulec Zależy Ci na realizmie? Chciałbyś zwiększyć żywotność gearboxa? Twój karabin ma tak dużą szybkostrzelność, że nie jesteś w stanie oddać pojedynczego strzału? Aktywny hamulec załatwi sprawę! W trybie SEMI hamulec nie pozwoli na naciągnięcie tłoka po strzale. Tłok zatrzyma się w przedniej pozycji, co eliminuje niepotrzebne naprężenia zwiększając żywotność gearboxa oraz jego części. Jest to bardzo ważne szczególnie przy tuningu mocowym AEG'a. Po zwolnieniu spustu karabin natychmiast przestanie strzelać. Uzyskasz dzięki temu większy realizm, a także nie będziesz tracił cennej amunicji.
m3g MOSFET III Generacji Zastosowanie najnowocześniejszych tranzystorów oraz mikrokontrolera pozwoliło nam zbudować najmniejszy oraz najbardziej niezawodny MOSFET na rynku. GWARANTUJEMY że MOSFET może współpracować z najmocniejszymi replikami AEG. Jeżeli uda Ci się uszkodzić MOSFET zwracamy 100% kosztów lub wymieniamy go na nowy na nasz koszt.
fuse Elektroniczny bezpiecznik Nowy mosfet nigdy nie zawiedzie Cie na polu walki. Jest on całkowicie zabezpieczony przed przegrzaniem oraz zwarciem w instalacji elektrycznej.W przypadku zacięcia karabinu ochroni on silnik oraz akumulator przed uszkodzeniem.
ci Cyfrowy interfejs Zapewnia pełną kompatybilność z kostkami micro-switch. Jest on całkowicie odporny na drżenie styków. Zyskujsz większy ROF, szybszą reakcję spustu, a MOSFET jeszcze mniej się grzeje.
GATE
F9B8-9610A_20141026223911
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.