• Baner rabatowy

  ODWIEDŹ NAS TERAZ

  i skorzystaj z rabatu

 • Retro Arms
 • Szybka wysyłka

Gate - TITAN V2 moduł BASIC - kable przód

Dostępność: DOSTĘPNY
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 399,00 zł 399.00
ilość szt.
Zyskujesz 399 pkt [?]
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: GATE
Kod produktu: 47CE-46064_20181011181807
Pin It

Opis

 

   1. TITAN Moduł Basic
   2. Zestaw montażowy
   3. Podręczna instrukcja obsługi

Uwaga: Aby uruchomić i skonfigurować TITAN Moduł Basic, Taktyczna Karta Programowania lub USB-Link są niezbędne.

TITAN pozwala Ci na ustawienie:

 

 • Czułości spustu
 • Trybu pre-cocking
 • Trybu selektora ognia
 • Trybu burst
 • Szybkostrzelności
 • Ostrzeżenia o niskim poziomie baterii
 • Ochrony akumulatora
 • Opóźnienia pomiędzy strzałami (sniper delay)

 

 

Przygotujcie się na niesamowite funkcje takie jak:

 

REGULACJA CZUŁOŚCI SPUSTU

Pięć czujników spustu pozwala na regulację czułości spustu. Nie musisz rozbierać swojego AEG aby zmienić czułość spustu. Wystarczy, że użyjesz Taktycznej Karty Programowania lub aplikacji GATE Control Station aby dostosować czułość spustu do swoich preferencji i umiejętności. 

 

 

 

KONFIGUROWALNY SELEKTOR OGNIA (gen. 2)

Dwa czujniki selektora pozwalają ustawić aż sześć trybów pracy selektora ognia, w tym innowacyjny tryb SEMI-BURST-AUTO:

 • SAFE-SEMI-AUTO
 • SAFE-SEMI-SEMI
 • SAFE-SEMI-BURST
 • SAFE-BURST-AUTO
 • SAFE-SEMI-BURST/AUTO (krótkie naciśnięcie - BURST, długie naciśnięcie - AUTO)
 • SEMI-BURST-AUTO (tryb SAFE po szybkim przełączeniu SAFE-SEMI-SAFE)

 

 

 

WYKRYWANIE CYKLI

Dzięki czujnikowi zębatki, TITAN precyzyjnie wykrywa kiedy cykl powinien się zakończyć. Tym samym, nawet najkrótsze naciśnięcie spustu powoduje przynajmniej jeden pełny cykl.

Dzięki funkcji wykrywania cykli dysponujesz:

 • Automatycznym BURST-em – nie ma potrzeby ręcznego ustawiana czasu burstu. Możesz ustawić burst między dwa a 10 strzałów;
 • Automatycznym PRE-COCKING-iem – Pre-cocking jest w pełni funkcjonalny zarówno w trybie SEMI, BURST jaki i AUTO. Możesz w prosty sposób ustawić pre-cocking boost jako wysoki (high), średni (mid) lub niski;
 • PEŁNYM CYKLEM - kiedy pre-cocking jest wyłączony, TITAN nie pozwoli na naciągnięcie tłoka po strzale. Tłok zatrzyma się w przedniej pozycji, co eliminuje niepotrzebne naprężenia zwiększając żywotność gearboxa oraz jego części. Jest to bardzo ważne szczególnie w przypadku tuningu mocowego repliki.

 

 

 

PRE-COCKING (gen.2*)

O zwycięstwie na polu walki często decydują ułamki sekund. Dzięki funkcji Pre-cocking, można uzyskać reakcję spustu podobną jak w prawdziwej broni. Funkcja ta pozwala na oddanie strzału z wcześniej naciągniętej sprężyny, co znacznie przyspiesza reakcję spustu.

 1. AUTO MODE – sprężyna jest automatycznie naciągana po każdym strzale,
 2. SMART MODE – lekkie naciśnięcie spustu naciąga sprężynę, mocniejsze naciśnięcie spustu powoduje strzał.

Oraz trzy opcje PRE-COCKING BOOST: HIGH / MID / LOW


*W nowej generacji pre-cocking jest w pełni funkcjonalny zarówno w trybie SEMI, BURST jak i AUTO. Nie ma potrzeby ustawiania pre-cocking boost ręcznie.

Uwaga: Używanie Pre-cocking’u zwiększa zużycie części gearboxa.

 

 

 

BURST (gen.2*)

Funkcja ta pozwala na ograniczenie serii strzałów, co jest bardzo przydatne w MILSLIM’ach i gdy używasz magazynki low-cap.


* Nie ma potrzeby ustawiana czasu burstu. Możesz ustawić burst między dwa a 10 strzałów.

 

 

 

REGULACJA SZYBKOSTRZELNOŚCI

Pozwala na obniżenie szybkostrzelności karabinu. Dzięki temu, możesz używać mocnych akumulatorów LiPo, i wciąż mieć ROF jak w prawdziwej broni.

 

 

 

STABILIZACJA SZYBKOSTRZELNOŚCI

Pozwala Ci na zmianę zasady działania regulacji szybkostrzelności:
ON - Regulacja szybkostrzelności wykorzystuje PWM dzięki czemu odbywa się w sposób płynny. Zmniejsza to zużycie części wewnętrznych karabinu. 
OFF - Regulacja szybkostrzelności dodaje przerwy pomiędzy strzałami aby obniżyć ROF. Daje to bardziej realistyczne doświadczenia.

 

 

 

SNIPER DELAY

Pozwala na dodanie opóźnienia pomiędzy strzałami SEMI aby symulować przeładowywanie lub odrzut. Możesz ustawić opóźnienie 0.5s1s2s lub 3s.

 

 

 

INTELIGENTNY SPUST

Wiemy jak ważna podczas walki jest szybka reakcja spustu. Dlatego też opracowaliśmy funkcję Inteligentny Spust. Funkcja ta pozwoli Ci na uzyskanie szybszej reakcji spustu. Współpracuje ona z funkcją Regulacji Szybkostrzelności. W czasie trwania pierwszego strzału mikroprocesor reguluje szybkostrzelność na 100%. Po pierwszym strzale zostaje on przestawiony na uprzednio zaprogramowaną wartość np. 50%. W efekcie pierwszy strzał zostaje oddany z pełną szybkostrzelnością, a kolejne ze zmniejszoną. Najlepszy efekt można osiągnąć stosując akumulator o wyższym napięciu niż standardowo. Przykładowo, jeżeli korzystasz z akumulatora 7.4V, możesz zamienić go na 11.1V. Uzyskasz wtedy szybszą reakcję spustu przy zachowaniu takiej samej szybkostrzelności jak przy akumulatorze standardowym.

* działa tylko gdy stabilizacja szybkostrzelności jest włączona

 

 

 

AUG MODE

Ciesz się dwustopniowym spustem. Aktywuj tryb AUG i wybierz dwie różne czułości spustu. Lekkie wciśnięcie spustu spowoduje oddanie strzału SEMI lub serii BURST. Dalsze wciskanie spustu spowoduje oddanie serii BURST lub AUTO (w zależności od trybu selektora ognia).

 

 

 

ZABEZPIECZENIE AKUMULATORA (gen.2*)

Zabezpieczenie to ma na celu ochronę akumulatora przed nadmiernym rozładowaniem. Nowoczesne akumulatory LiPo są bardzo wrażliwe na nadmierne rozładowanie. Jeżeli nie chcesz uszkodzić akumulatora oraz zależy Ci na jego żywotności, zabezpieczenie to jest niezbędne. Mikroprocesor będzie stale czuwał nad napięciem akumulatora. Gdy spadnie ono do krytycznej wartości nie pozwoli na oddanie strzału.


*TITAN automatycznie wykrywa liczbę celi. Nie ma potrzeby przeprogramowywania TITANa za każdym razem gdy wymieniasz baterię.

 

 

 

OSTRZEŻENIE O NADMIERNYM ROZŁADOWANIU AKUMULATORA

Jeśli napięcie akumulatora spadnie do wybranego poziomu, zostaniesz o tym ostrzeżony przez silnik który zacznie wibrować w regularnych odstępach czasu.

 

 

 

INTELIGENTNY BEZPIECZNIK

Stworzyliśmy bezpiecznik elektroniczny z precyzyjnym pomiarem prądu. Kombinacja pomiarów prądu, napięcia i temperatury sprawia, że instalacja w Twojej replice osiąga najwyższą niezawodność. Zabezpiecza to MOSFET przed przegrzaniem, przeciążeniem oraz zwarciem. Jeśli Twój AEG zatnie się, funkcja ta ochroni silnik i akumulator przed uszkodzeniem.

 

 

 

ADAPTACYJNY AKTYWNY HAMULEC

Automatycznie dostosowuje moc hamowania silnika w zależności od potrzeb. Tym samym przedłuża żywotność silnika.

 

 

 

MOSFET

Chcesz uzyskać większą szybkostrzelność karabinu oraz szybszą reakcję spustu? Planujesz tuning mocowy karabinu? MOSFET jest niezbędny!

Kieruje on energię z akumulatora bezpośrednio do silnika omijając mechaniczne styki spustu. Uzyskasz dzięki temu większą szybkostrzelność karabinu oraz szybszą reakcję spustu, a styki będą zabezpieczone przed przepaleniem.

 

 

 

WBUDOWANE AUTO-TESTOWANIE

Pozwala na sprawną weryfikację czy układ działa prawidłowo. Jeśli masz jakiś problem ze swoją repliką, Wbudowane Auto-testowanie pozwoli Ci upewnić się, że ten problem nie jest spowodowany przez układ GATE.

 

 

 

POWŁOKA

Dzięki specjalnej powłoce, układ jest odporny na warunki atmosferyczne (specyfikacja MILITARNA: MIL-V-173C).

 

 

 

DEANS-T READY

Produkt posiada fabrycznie zamontowane niskooporowe złącza deans-t.

 

 

 

KOMPATYBILNOŚĆ Z MINI TAMIYA

Dzięki dołączonym do zestawu przejściówkom Mini Tamiya, układ może być używany w stockowej instalacji.

 

 

 

KOMPATYBILNOŚĆ Z LI-PO 14.8V

Układ może być używany z akumulatorami LI-PO 14.8V. Minimalne napięcie to 3V, a maksymalne to 17V.

 

 

 

PODRĘCZNA INSTRUKCJA OBSŁUGI

W pudełku z produktem znajdziesz drukowaną skróconą instrukcję obsługi która sprawi, że szybciej zaczniesz swoją przygodę z układem. Podręczna instrukcja zawiera podstawowe informacje i wskazówki.

 • Automatycznym BURSTem – nie ma potrzeby ręcznego ustawiana czasu burstu. Możesz ustawić burst między dwa a 10 strzałów;
 • Automatycznym PRE-COCKINGiem – Pre-cocking jest w pełni funkcjonalny zarówno w trybie SEMI, BURST jaki i AUTO. Możesz w prosty sposób ustawić pre-cocking boost jako wysoki (high), średni (mid) lub niski;
 • PEŁNY CYKL - kiedy pre-cocking jest wyłączony, TITAN nie pozwoli na naciągnięcie tłoka po strzale. Tłok zatrzyma się w przedniej pozycji, co eliminuje niepotrzebne naprężenia zwiększając żywotność gearboxa oraz jego części. Jest to bardzo ważne szczególnie w przypadku tuningu mocowego repliki.

Możesz zaufać TITAN-owi ponieważ:

 • Za każdym razem kiedy naciskasz spust, gearbox wykonuje pełny cykl. Zębatki zatrzymują się dokładnie tam, gdzie powinny. Gearbox pracuje wydajniej
 • Jest zabezpieczony przed zwarciem, przegrzaniem i przeciążeniem
 • Chroni akumulator przed nadmiernym rozładowaniem
 • Znacząco poprawia żywotność baterii, szybkostrzelność, żywotność sprężyny i niezawodność gearboxa (kiedy pre-cocking jest wyłączony)
 • Jest kompatybilny z najsilniejszymi replikami AEG i akumulatorami (gotowy do użytkowania z LiPo 14.8V, 5000mAh, 60C)

Co sprawia, że TITAN jest tak wyjątkowy?

 • Posiada przyjazną dla użytkownika możliwość konfiguracji za pomocą Taktycznej Karty Programowania i/lub aplikacji GATE Control Station.
 • Posiada opcję aktualizacji firmware-u przez internet.
 • Posiada innowacyjne sensory optyczne, zamiast przełączników mechanicznych które mogą być podatne na uszkodzenia.
 • Pozwala uzyskać reakcję spustu jak w prawdziwej broni.
 • Zastępuje cut-off lever.
 • Jest kompatybilny z zębatkami DSG i SSG.
 • Jest kompatybilny z większością gearboxów v2 (również cnc) dostępnych na rynku bez żadnych modyfikacji.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl